Eyüp Mimar Sinan Mahallesi 5. Sınıf Sosyal Bilgiler Takviye Kursu

Eyüp Mimar Sinan Mahallesi 5. Sınıf Sosyal Bilgiler Takviye Kursu | 0 552 244 65 57

5, 6, 7, 9, 10 ve 11. sınıfları kapsayan ara sınıf kurslarını takviye kursu olarak adlandırmaktayız. Sınav gruplarında olduğu gibi 5. Sınıf Sosyal Bilgiler Takviye Kursu öncesi öğrencinin “Eğitim Check-Up“ ı yapılarak eksikleri tespit edilir. Eğer geriye dönük eksiklikler varsa onların telafisi adına bir program hazırlanarak veli bilgilendirmesi yapılır. 5. Sınıf Sosyal Bilgiler Eğitim süreci ona göre yapılandırılır. 5. Sınıf kurslarımız sadece okul takviye amaçlı olmayıp, ara sınıf sürecinin sonucunda girilecek LGS sınavına göre programlanarak eğitim bu çerçevede devam ettirilir. Öğrencinin ara sınıflarda aldığı takviyelerde süreç sonundaki LGS sınavı göz önünde bulundurulmazsa, öğrenci ve veli verimsiz bir takviye kursu aldığını maalesef sürecin sonunda öğrenmektedir. Eyüp Mimar Sinan Mahallesi 5. Sınıf Sosyal Bilgiler Takviye Kursu veren Kristal Vip Eğitim ’de hiçbir veli ve öğrenci böyle bir kaygı yaşamaz. Kurumumuzda kurslar hedef odaklı programlanıp o doğrultuda artan bir ivme ile devam ettirilir.

Eyüp Mimar Sinan Mahallesi 5. Sınıf Sosyal Bilgiler Takviye KursuKristal Vip Eğitim olarak Milli Eğitim müfredatına paralel oluşturulan programlarla, öğrencilerimizin okul başarısı ve diploma notlarını yüksek tutmalarını sağlıyoruz. Bunun yanında düzenli deneme sınavları ile öğrencimizin eksik noktalarını analiz ederek üzerinde yoğunlaşıyor, öğrencilerimize neden sonuç ilişkisini aşılayıp kalıcı bilgilerle akademik başarıda sürekliliği sağlıyoruz.

Ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın başarısını, ülkemizin başarısı olarak gören kurumumuz, onların potansiyelini keşfetmesi, geliştirmesi ve doğru hedeflerle iyi bir gelecek elde etmesi için güçlü kadrosu, disiplinli eğitim sistemi ile her zaman yanlarında olmaya devam ediyor! Siz de Eyüp Mimar Sinan Mahallesi 5. Sınıf Sosyal Bilgiler Takviye Kursu arıyorsanız kurumumuzu ziyaret edebilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Arayın!